Szlifierka VEZOS EASYSAND II + odkurzacz Starmix IS ARD 1225 EWSAgregat malarski hydrodynamiczny Campbell Hausfeld PS260E DEKS OLJE D1 - olej impregnujący do drewna egzotycznego ( pojemność 1 litr )
NASZA OFERTA
ALMAKOR-TIX - FARBA ALKIDOWA DO GRUNTOWANIA

ALMAKOR-TIX - farba alkidowa do gruntowania

CHARAKTERYSTYKA

Farba alkidowa do gruntowania, szybkoschnąca, matowa, o podwyższonych właściwościach przeciwkorozyjnych. Powłoka dobrze przyczepna do podłoża i odporna na czynniki mechaniczne.

ZASTOSOWANIE

- do gruntowania konstrukcji i elementów stalowych eksploatowanych w warunkach atmosfery morskiej, miejskiej i przemysłowej. Może również funkcjonować jako warstwa nawierzchniowa.

CERTYFIKATY

Państwowy Zakład Higieny - atest higieniczny nr HK/B/62/0847/01/2006.

WŁAŚCIWOŚCI

Gęstość (około), g/cm3 - 1,4
Czas schnięcia (w 20°C): I stopień (pyłosuchość) - 1,5 h
Czas schnięcia (w 20°C): III stopień (sucha na dotyk) - 3 h
Zalecana grubość pojedynczej powłoki, μm - 55-80
Zużycie teoretyczne dla powłoki o grubości 55μm, dm3/m2 - 0,08
Zawartość substancji stałych % obj. - 68
VOC g/l - 440
Zalecana liczba warstw - 1-2

KOLORY

czarny, brązowy, czerwony, szaryFarba alkidowa do gruntowania

KARTA TECHNICZNA / DOKUMENTY

Zapraszamy do pobrania w wersji pdf dokumentacji technicznej produktu.
3. W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu
    skontaktuj się z marcin@spinex.pl
INNE PRODUKTY W KATEGORII FARBY PODKŁADOWE FTALOWE
ALMAKOR C CZERWONY TLENKOWY - podkład antykorozyjny
ALMA-COLOR
Podkład antykorozyjny na bazie żywic ftalowych, schnący na powietrzu. Idealny jako warstwa podkładowa na podłoża żeliwne i stalowe. Wyrób szybkoschnący, matowy, charakteryzujący się dobrą przyczepnością do podłoża i odpornością mechaniczną. W zestawie z emalią alkidową modyfikowaną ALMALUX stanowi ochronę przed korozją oraz przed działaniem czynników atmosferycznych i zmiennych temperatur. więcej
MINIOWA - bezołowiowa farba do gruntowania
POLIFARB KALISZ
Dekormal farba ftalowa "MINIOWA" to wyrób wykazujący dobre właściwości przeciwrdzewne, odznaczający się zdolnością pasywowania podłoża. Tworzy szybkoschnące powłoki, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością, elastycznością, odpornością na uderzenia oraz działanie czynników korozyjnych. więcej
UNICHRON - farba ftalowa do gruntowania
POLIFARB KALISZ
Unichron jest wysokiej jakości wyrobem wykazującym dobre właściwości przeciwrdzewne i odznaczającym się zdolnością pasywowania żelaza. Uzyskane powłoki charakteryzują się dobrą przyczepnością do podłoża, elastycznością, odpornością na uderzenia oraz działanie czynników korozyjnych. więcej
Spinex - Stępniak Sp.j
O FIRMIE | NASZA OFERTA | INWESTYCJE | SKLEP | OWATROL | PRACA | allegro | KONTAKT |